HAKKIMIZDA

BİZLERİ YAKINDAN TANIYIN
320x440-hakkımızda-bölümü

Firmamız; 2008 yılında BMS DENİZCİLİK Makine Sanayi olarak denizcilik sektörü üzerine faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2019 yılından beridir de governor bakımı üzerine çalışmaktayız.

Yerli ve yabancı armatörler- fabrikalar için tamir-bakım- değişim/dönüşüm ve genel servis hizmetlerini sunmaktayız.

Pompa, ırgat, piston, kuler, boru, valf ve esanjör bakımlarının yanı sıra; hidrolik ve pnömatik işleri, kaynak- sac değişim hizmetleri, parça tedariği ve danışmanlık hizmetleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Genel bakım hizmetlerimizin yanında governor ve oilmist bakım&onarım hizmeti de sunmaktayız.

WOODWARD, ZEXEL, YANMAR, EUROPA markalı governörler başta olmak üzere birçok marka ve modelde mekanik/hidrolik/elektronik governörün bakım-onarım hizmetini ayrıca oil mist dedektörler için tamirat, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Tuzla Tersaneler Bölgesi’nde atölyemiz mevcuttur ve müşterilerimize 7/24 – 365 gün hizmet vermeye hazırız. Tecrübeli personellerimiz, nerede yardıma ihtiyaç olursa olsun gece gündüz seyahat etmeye hazırdır.

VİZYON & MİSYON

HEDEFLERİMİZİ YAKINDAN TANIYIN

Denizcilik sektörünün gelişen ihtiyaçları doğrultusunda, GOVERNOR BAKIMI, OILMIST BAKIMI ve GENEL GEMİ BAKIMI üzerinde yetkili ve uzman personellerimiz ile kaliteli servis hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca gemi ana makine, yardımcı makine ve mekanik sistemlerin tamir & bakımı hizmetini vermekle beraber yedek parça tedarikçiliğine başlayarak artık daha geniş bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Müşterilerin tüm taleplerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimizin sürdürülebilir gelişimi için anahtardır.Ürün ve hizmetlerin kalitesi esastır.

Ürünlerin söz verildiği gibi zamanında teslim edilmesi…
Uygun fiyatlar…

saf